Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 29.05.2017, 10:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Загальний » Для наших гостей » Відгуки про сайт
Відгуки про сайт
СоломіяДата: Понеділок, 22.03.2010, 12:57 | Повідомлення # 1
Група: Администраторы
Нагороди: 1
Статус: Offline
Нам не байдужа Ваша думка про наш сайт.
Відгуки можна залишати у цій темі, або писати нам на e-mail: printcenter@bigmir.net

ShpilkaДата: П`ятниця, 26.11.2010, 14:50 | Повідомлення # 2
Група: Пользователи
Нагороди: 0
Подивилась ваш сайт і трішки здивована тим, що так мало людей заходять на нього. Це якось пов"язано з недостаньою розкруткою, чи ще щось?
Цікаво булоб дізнатись не тільки про прізвиська, але й про знані козацькі пріщвища.
Наприклад, моє дівоче прізвище Глоба знане у козацьких колах, я навіть майже впевнена, що моїм пращуром був Іван Якович Глоба, останній полковий писар кошового отамана Калнишевського. Колись мій батько намагався дослідити свій рід, але на якомусь етапі завадив брак документів. Те, що дід мого батька був козаком це доведено, бо у селі де вони жили до сих пір не вулиці а Сотні.
Тож хотілось би дізнатись про інші прізвища, та можливо спосіб дослідження цих самих прізвищ до самих витоків.
Дякую, маю надію на вашу відповідь.

Додано (26.11.2010, 10:04)
---------------------------------------------
Доброго дня шановні Адміністратори сайту. Якось дуже рідко ви заходите на свій сайт, його потрібно повсякденно підтримувати та розвивати. Наприклая я пропоную вам ще одну нову тему, яку, мені так здається, потрібно розвивати. Людям буде цікаво почитати та поговорити про першу козацьку столицю Трахтемирів, що знаходиться у Черкській області, яка була ще до Батурина, Чигирина та Глухова. Золотий вік Трахтемирова припав на 16 століття. Отож можливо ви знайдете місце та час для освітлення нової козацької теми.
Дякую за увагу.

Додано (26.11.2010, 15:50)
Цікава тема Холодноярської республіки, до речі, військо у них називалось Вільним козацтвом. В тих же місцях росте дуб Максима Залізняка, керівника гайдамацького повстання, який намагався запроваджуватися елементи козацького адміністративного устрою на землях охоплених цим повстанням.

СоломіяДата: Понеділок, 29.11.2010, 15:21 | Повідомлення # 3
Доброго дня пані Шпилько, стосовно розкрутки сайту, то і справді нею ніхто не займається.
-----
Про прізвища пропоную перенестись у іншу вітку (Козацькі прізвища і прізвиська).
-----
Про Трахтемирів пропоную Вам написати розповідь для наших читачів.
-----
До дуба Залізняка ми їздили у травні. Козаки кожного року приїзджають у Холодний Яр, можемо Вас наступного року запросити з нами.

І бачачи Вашу зацікавленість, запрошую до співпраці )))

RuslanДата: Понеділок, 14.02.2011, 17:21 | Повідомлення # 4
Файний сайт з козацької тематики, який я коли-небудь бачив. Особливо вражений вашим стрілецьким братством, зброєю і ужитковими речами, які ви робите власноруч. Зацікавлений. Бажаю співпрацювати.
Іще одне - у якому напрямі ви плануєте розвивати сайт? Лише, наповнюючи його матеріалами вашого товариства чи розширити тематику сайту - про козацтво загалом ?

Додано (14.02.2011, 18:21)
Чому у розділі "Каталог файлів" лише одна стаття?! Непогано було б додати туди гарних козацьких пісень в mp3 форматі. Пісні маю, проте чекаю відповіді адміністраторів.

СоломіяДата: Понеділок, 21.02.2011, 01:46 | Повідомлення # 5
Ми готові співпрацювати з козаками і особисто з вами пане Руслане. Спробую з вами зв'язатись через почту.

Oleg_SashchenkoДата: Вівторок, 24.12.2013, 20:49 | Повідомлення # 6
Вітаю шановне товариство!
Щиро дякую  за сайт, дуже цікавий!
Маю дійсно практичне питання: як чи яким чином, долучитися до товариства? Маю намір і бажання стати членом бтатства!   

З повагою Олег.

П.С. Нині живу і навчаюся в Норвегії, але в літку повертаюся до дому. Буду дуже радий отримати запрошення до братства.

romankolodijДата: Понеділок, 19.01.2015, 11:06 | Повідомлення # 7
Христос рождається! Славімо Його!

Нехай ці свята будуть ВАМ вісниками оновлення, сповнення нових мрій та сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам мир, добро, злагоду і достаток! 
З Новим 2015 роком, шановні Брати Козаки!

З повагою Прес-служба ЛОКТ УРК  http://lvkozatstvo.org.ua/

valik87878Дата: Неділя, 05.02.2017, 16:57 | Повідомлення # 8
В последнее время покупки в интернете становятся все более популярными. Особенно если речь идет о приобретении дорогостоящей техники, которая в интернет-магазинах стоит существенно дешевле. Кроме того, часто предусматриваются различные промокоды, воспользовавшись которыми можно получить скидку на определенную категорию товаров. Перед оформлением покупки лучше ознакомиться с отзывами о приглянувшейся модели, чтобы убедиться в ее надежности, узнать все про достоинства и возможные проблемы в будущем. Таким образом можно выбирать не только технику, но и одежду, разнообразные аксессуары, посуду и многое иное. Ассортимент большинства-магазинов практически безграничен, но для удобства посетителей все товары разбиваются по категориям. Перемещаться по ним очень легко. Для этого достаточно воспользоваться меню на любой страничке сайта. При выборе одежды нужно верно подобрать размер, иначе придется отправлять заказ обратно и ждать его замены, что обернется большими неудобствами. Чтобы избежать подобных проблем лучше сразу проконсультироваться с профессиональными специалистами.
http://www.moyo.ua/

Повідомлення відредагував valik87878 - Неділя, 05.02.2017, 16:58

Форум » Загальний » Для наших гостей » Відгуки про сайт
Сторінка 1 з 11
Пошук: