Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 25.04.2017, 17:32
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Загальний » Практичні запитання » Прошу допомоги в пошу інформації (буду всім дуже вдячний)
Прошу допомоги в пошу інформації
Alex150191Дата: Середа, 28.03.2012, 18:05 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Нагороди: 0
Статус: Offline
доброго дня! звертається до вас скарбник іркліївської реєстрової сотні - сержант Пилипенко Олександр. я хотів би попросити у вас допомоги в наступному: я козацького роду і мій пра ... пра дід був козаком канівського полку. єдиним доказом цього була євангеліє видане пра пра бабці в церковній школі підписане наступним чином:"дочери казака за успехи в учебе. Максимович М. О." дана євангеліє була втрачена в силу невідомих обставин. а мій батько попросив мене щоб я відтворив генеологічне дерево по козацькій лінії. якщо у вас є доступ до архівів або хоч якась можливість допоможіть мені у цій добрій справі то буду вдячний. дані які я можу дати - це наше прізвище - Пилипенко, прізвище троюрідного брата мого батька Балясний. можливе місце проживання пращурів козаків - це місце проживання мого прадіда - село Ляпляве. буду вдячний за будь-яку інформацію.

Форум » Загальний » Практичні запитання » Прошу допомоги в пошу інформації (буду всім дуже вдячний)
Сторінка 1 з 11
Пошук: