Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 25.04.2017, 17:32
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Пошук

Мапа гостей

Календар

«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Важливо

Адреса нашого сайту змінилась, прошу заходити до нас за адресою bratkozak.com.ua

Наша кнопка

Випадкове фото

Останні статті

Погода

Українська рейтингова система Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Об`єднання Братств Стрілецьких

Польська Республіка

Об`єднання Братств Куркових Стрілецьких Польщі

http://www.bractwakurkowe.org.pl/
Президент Об`єднання Адам Голембовський
Prezes Zjednoczenia  Adam GOŁEMBOWSKI


Куркове Братство Стрілецьке в Тухолі, Польща
www.bractwotuchola.pl/



Рада старшин
2010-2013
Анжей Вегнер Andrzej Wegner - Starszy Bractwa (starszy@bractwotuchola.pl)
Чеслав Вегнер
Czesław Wegner - Podstarszy (podstarszy@bractwotuchola.pl)
Маріуш Сломінський
Mariusz Słomiński - Kanclerz (kanclerz@bractwotuchola.pl)
Чеслав Мієнткі
Czesław Mientki - Podskarbi (podskarbi@bractwotuchola.pl)
Маріуш Вегнер
Mariusz Wegner - Strzelmistrz (strzelmistrz@bractwotuchola.pl)
Збігнев Христовський
Zbigniew Chrustowski - Komendant (komendant@bractwotuchola.pl)
Анджей Цибульський
Andrzej Cybulski - Kwatermistrz

Братство Куркове ТАРЧА м.Піла, Польща


Чеська республіка

Острострільці Землі Корони Чеської
Ostrostřelců zemí Koruny české

президент Острострільців Раковніка Едуард Філіп
Eduard Filip        e-mail:eduard.filip@post.cz
Сотник Ян Мікешка
Король стрільців 2009 - Мілан Скленар


Šuškaly vo mě sousedky v domě

Nedaj-li medaili, že je po mě

Co jsem se načekal vona nepřišla

Prej na mě náhodou žádná nevyšla

Já jsem se těšil na tu medaili

Daj-li ji mně a nebo nedaj-li

Kdybych se náhodou znova narodil

Tak bych se zmačkal a pak zahodil

Anton Špelec ostrostřelec

Toho když to popadne

Poručí si liquére

A to špatně dopadne

Já bych do toho kop

Ta medaile bude můj hrob..


Jsem jako skrývačka – nevím kde jsem

Všude se povídá, že tu nejsem

Ve čtvrti je všude plno zármutku

A každej se nutí honem do smutku

Vono se řekne – kvílet a kvílet

Kdybych měl flintu tak začnu střílet

Sotva ti hudba naposled zahraje

Před barákem tě drbou partaje

Anton Špelec ostrostřelec

Toho když to popadne

Poručí si liquére

Pak to takhle dopadne

Já bych do toho kop

Tenhle funus je můj hrob.


Хорватія

Zrinska Garda Čakovec

Adresa:

40000 ČAKOVEC, Trg Republike 5

MB: 1567764

žrn. broj: 2392007-1100061602

http://www.zrinska-garda.hr/

Predsjednik: Mihael Štebih, akademski kipar

tajnik@zrinska-garda.hr


Alliance Of Historical Armies Of Croatian Army

Vatroslav Bekafigo

President

Mobile 385915012213

Home/fax 38534275809

Spphv.blog.hr; Vbekafi1@yahoo.com