Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 24.04.2018, 00:08
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Пошук

Мапа гостей

Важливо

Адреса нашого сайту змінилась, прошу заходити до нас за адресою bratkozak.com.ua

Наша кнопка

Випадкове фото

Останні статті

Погода

Українська рейтингова система Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Каталог статей

Головна » Статті » Національна ідея

Ми повинні примусити владу заборонити продаж землі

Отаманам і козакам козацьких

організацій України та діаспори

 

 

Глибокоповажаний пане!

 

Над нашою Батьківщиною нависла смертельна загроза:  ВРУ в грудні 2011 року 246-ма голосами прийняла в першому читанні Закон України
«Про ринок земель», в цьому році вона збирається прийняти його повністю,
а з 1 січня 2013 року розпочати розпродувати нашу землю.

 Обґрунтування (мотивація)  продажу землі обумовлюється цілим рядом чинників: економічним, політичним, соціальним, юридично-правовим, демографічним, геополітичним, глобалізаційним, екологічним. І по кожному з них продаж землі є невиправданим і недопустимим. Сьогодні вже  очевидно, що влада неспроможна підняти економіку України і сяк-так  «латає дірки» закордонними позичками та витрушуванням кишень бідних громадян. Намагання виправити фінансове становище та догодити кільком родинам мільярдерів штовхнуло її на злочинний антинародний крок – поспішно продавати українські чорноземи.   

Внаслідок згубної державної політики в аграрному секторі економіки, земля, що всіх годує, стала приносити селянам одні збитки, і якась частина селян готова її позбутися. Облудно і цинічно влада заявляє, що запровадивши продаж, вона забезпечує рівний доступ до цього найважливішого життєвого ресурсу всіх громадян України, хоча всім відомо, що землю можуть скупити лише кілька багатих родин. Вони і скуплять землю в українських селян
за безцінь (вже називається ціна – 300 доларів за гектар), а невдовзі, прийнявши невелику поправку до закону, почнуть перепродувати її іноземцям вже за світовими цінами (10-20 тис. доларів за гектар). Нові господарі нашої землі остаточно знищать українське село, а прибравши до своїх рук продукти харчування, вони будуть визначати і кількість населення в наших містах.

Коли земля буде продана, всі усвідомлять, що їм, власне, і вийти вже нікуди, щоб не порушити право чужої власності і не бути застреленими, як це на так давно зробив депутат Лозинський. Нові власники землі залучать як наймитів лише одиниці наших людей, решта будуть зайві. Ще згодом вони, взагалі, зможуть завезти в Україну людей з інших країн. Це буде найбільша катастрофа для нашого народу і за наслідками жахливіша за татаро-монгольську навалу, колективізацію, голодомор і репресії. І нас тоді не врятує навіть всенародна революція – зовнішній світ оголосить український народ терористом і придушить революцію, бо ми добровільно продали свою землю, відповідно до своїх законів.

    Поки що ми можемо відвернути катастрофу – не допустити продажу землі.

   В інтересах українського народу змусити Верховну Раду України не запроваджувати в країні ринок землі. Тільки масовими, всенародними виступами можна змусити владу відмовитись від цього злочинного кроку.

    В світі з кожним роком великим темпами зростає чисельність населення, відповідно, загострюється проблема з продуктами харчування – їх не вистачає. В цих умовах мала б стрімко зростати вага України. Хто володітиме продуктами харчування, той матиме чи не найбільший вплив на світову політику, вже не говорячи про економічні вигоди. Але, позбувшись землі, українці  втратять  все.

   Українські чорноземи – це віковічна спадщина наших предків, які з незапам’ятних часів живуть на одному місці. І наша земля найкраща у світі не тому, що нам поталанило при якомусь розподілі. Висока якість орної землі – це результат важкої праці сотень поколінь українців і свідчення їх високої культури землеробства. Не можна допустити, щоб втратити цю безцінну спадщину.  

     Впродовж тисячоліть наші предки захищали її від завойовників, вона густо полита кров'ю українців і встелена їх могилами. Українська земля має належати  українцям.  Наш святий обов'язок зберегти її сьогодні і передати у спадок наступним поколінням, щоб вони мали де жити і народжувати дітей.

   Земля – це не тільки наша годувальниця, це і місце нашого проживання. Разом із повітрям, водою і сонячним світлом вона утворює нам життєвий простір. Всі мають природне право на життєвий простір і це право не може бути привласнене окремою особою чи групою осіб.

   Позбавити українців будь-якої складової життєвого простору - це позбавити право на життя, що суперечить як Конституції України так і всім міжнародним правовим актам, таким як Загальна Декларація Прав  людини та Пакт про права людини проголошених ООН.

 

   У всі часи, коли приходилось українцям йти на війну, вони говорили: «воювати за свою землю», «боронити свою землю». Сьогодні її у нас збираються відібрати шляхом продажу.

   Історія людства вчить, що велике лихо очікує той народ, який ігнорує заповіти (застереження)  своїх пророків. Наш національний пророк Т.Шевченко вважав великим злочином продавати землю:

                               Ви розбойники неситі                 І сердешним людом

                               Голодні ворони .                          Торгуєте? Стережіться ж

                               По якому правдивому,                 Бо лихо вам буде,

                               Святому закону                             Тяжке лихо!..

                               І землею всім даною,

 

   Руйнування сільського господарства і зведення селянина до жебрацького стану, коли він змушений продавати свою землю, є нічим іншим, як механізмом витіснення українців з їх землі. Це захоплення нашого життєвого простору, це агресія. Ми постійно відступаємо і втрачаємо найважливіші національні цінності. Агресори відбирають нашу історію і нашу мову, без боїв ми віддаємо страхітливий по величині ясир - тисячі і тисячі наших дівчат самі їдуть в Туреччину і продаються там в рабство. Сьогодні влада зазіхнула на останнє, що в нас залишилось - нашу землю.

   Земля — це той рубіж, за який відступати  не можемо і не маємо права ні перед нинішнім, ні перед майбутніми поколіннями українців.

Ми повинні примусити владу:

   1. Заборонити продаж землі.

   2. Назавжди оголосити землю всенародною власністю. Конституційно закріпити що власник землі може  віддати землю лише державі, отримавши відповідну грошову компенсацію. Держава не продає землі, а надає в оренду і не більше 1-3 тис. га одній юридичній чи фізичній особі.

   3. Заборонити будь-які механізми відчуження землі, які дозволяють виходу її із всенародної власності (дарування землі, застава за банківський кредит тощо).

   4. Припинити тіньовий продаж, який існує, провести широкомасштабну перевірку фактів відчуження земельних ділянок і ліквідувати незаконні відчуження, окрім передач земельних ділянок у спадщину;

   5. Відраховувати відповідний відсоток від орендної плати і спрямовувати його на соціальний розвиток села.

   Запровадження продажу землі ми розцінюємо як  злочинний крок у витіснення корінних жителів з їх споконвічних земель. Ми сприймаємо це як замах на життя і залишаємо за собою право на захист власного життя в будь-якій формі і будь-якими засобами.

   Прадавній український звичай не дозволяє продавати землю. Заповіт наших предків із Велесової книги гласить: «Якщо чужинець зазіхав на твою землю набий йому її повну пащеку». В іншому місці записано «Землі чужої не брати, своєї  не віддавати».

  

   Панове козаки!  Козацтво поставало в Україні на повну силу тоді, коли над українським народом нависала смертельна небезпека. Козацтво завжди було захисником рідної землі.

Захист землі – це постійна місія козацтва, і ми – Старійшини просимо
вас з честю виконати її, мобілізувавши на цю святу справу весь український народ.

Не допустіть розпродажу території нашої Батьківщини!

 

Для початку цієї боротьби, з метою згуртування всього українського козацтва і всіх верств нашого народу, просимо весною 2012 року провести в столиці України Народно-Козацьке Віче, на якому заявити нашу позицію щодо продажу землі, наші вимоги до влади та прийняти подальший план спільних дій.

Просимо це звернення розглянути на своїх Козацьких Радах протягом двох тижнів і повідомити нас про прийняте рішення через Раду козацьких отаманів України на електронну пошту: ukrainian.cossak@gmail.com до 1 березня 2012 року.


Рада  Старійшин Українського Козацтва

м. Київ 27 січня 2012 року

Категорія: Національна ідея | Додав: Соломія (20.02.2012) | Автор: Анатолый Грива
Переглядів: 1671 | Коментарі: 3 | Теги: продаж, козацтво, заборонити продаж землі, Земля
Всього коментарів: 3
avatar
1
Свіжий анекдот: Кернес - козак-герой, академік і генерал армії
Що може об’єднати Віктора Януковича, Віктора Ющенка, Миколу Азарова, Сергія Арбузова, президента Азербайджану Ільхама Алієва та Геннадія Кернеса? Ну як що? Маразм…


Тотальний маразм давно став символом нашого часу і всі вже до цього звикли. Але віднедавна, він почав стрімко прогресувати в катастрофічних масштабах і вже готовий переступити епідеміологічний поріг.

За вагомий внесок у розвиток соціально-економічної, політичної і культурного життя України, харківського мера Геннадія Кернеса нагороджено цілою купою регалій та титулів. Від нині він кавалер Золотої зірки «Герой козацького народу», «генерал армії» і академік Міжнародної академії Козацтва. Нагородила, цю визначну постать, «Міжнародна академія козацтва» (МАК), членами якої, між іншим, є Асоціація корейців України та Всеукраїнська профспілка робітників садівництва та виноградарства.

Цим почесним званням, раніше нагородили також Віктора Януковича, Віктора Ющенка, Миколу Азарова, Сергія Арбузова, президента Азербайджану Ільхама Алієва, та інших достойних козаків. Симпатична виходить компанія…

Харків’яни мають бути щасливі, як і весь український народ. Адже це чудову нагода напитися. А Михайло Добкін, в честь свого друга, може ще й постріляти з нещодавно подарованого кулемета, аби всі чули, що його «права рука» - козак-герой. Головне, щоб ніхто при цьому не постраждав.
avatar
2
ні у якому випадку не можна продавати землю, навпаки - землю можна і треба, розглядати як, одне підпрємство, тобто всі орні землі України - то одна компанія! Виникає питання а хто ж має нею володіти? а тут і відповідь народ України, і ось як то можна влаштувати! 50% і одна золота акція становить контрольний пакет - шо має належати державі, а інше можна продати людям, народу України, тільки на чесних умовах. Тобто не так як привласнювали заводи в 90г. Як чесно розділити землю між людьми? Легко.  Спершу треба встановити максимум і мінімум фінансового внеску, максимум потрібен для того аби все не скупила одна людина, наприклад максимум то 100 000 гривень, а мінімум 10 000, ну не спускатися ж до 1000 гривень? smile І так, тариф встановлено. Далі створюемо онлайн ресурс на якому розмістити інформацію з пропозиціею купити акції на володіння родючими землями України, і тут же запитати, а на яку суму мають бажання громадяни купити акції. Ту сторінку треба промотувати усіма засобами, бажаючих стати інвесторами буде багато. Адже інвестувати можна від 10 000 гривень, реально кожен зможе стати інвестором. Думаю кілька сотень міліонів Евро можна буде зібрати, До того ж 50% і 1у акцію ми лишили Україні як державі. Тобто після того як усі заявки зібрані - ми знатимем скільки акції треба друкувати. Зібравши наприклад 250 000 000 Євро з людей, отримаємо ше 250 000 000 від держави, вона має теж купити свою частину! і так, маємо 500 000 000 потенційних Євро, на які можна найняти людей що керуватимуть компанією і регулярно звітуватимуть на конференціях перед акціонерами. На ці кошти можна закупити спец техніку і вкласти кошти в нові сільсько господарські технології. 500 000 000 Євро це все таки ресурс на який можна реформувати сферу. доречі, може виникнути питання, а хто ж має працювати і керувати тею компанією? Все дуже легко, агрономи і інші фахівці в сфері, мають бути в авонґарді компанії, ну і усілякі  бухгалтери. Дохід за рік ділився би на заробітні плати, розвиток компанії, і на частки відповідно кількості куплених акцій людям.

Така компанія могла би вирішити багато проблем у суспільстві. До того ж на такі умови володіння, треба було би перевести у майбутньому усю українську індустрію, і нарешті повернути її законним власникам - народу України.

Таким чином:

1. Більше демократії в бізнесі 
2. Меньше корупції 
3. Ніхто, ніколи, і ніяк не вкраде нашу землю у нас
4. Багато людей з низьким рівнем доходу, отримають шанс заробляти більше і стати частиною великого бізнесу. 
5. Реформація цілої галузі 
6. Реформація ділових стосунків в Україні.
7. Ті люди що з якихось причин, не матимуть бажання чи коштів на акції, всеодно отримують блага, через 50% і одну державну акцію, на ті кошти - державні, можна стипендії студентам давати на освіту у європі, на основі угоди про повернення до дому, або ремонтувати дороги  чи ще щось, від чого всі отримають благо.

Я знаю - я максималіст і т.д., але ж хтось має промотувати ідеї демократизації бізнесу. в кінці кінців, максималісти розвивали Європу і цивілізований світ. вони свого часу теж ризикували життями. Ті хто вважають себе козаками - не відають страхів, і не бояться влад що обікрали Українців і обкрадають і нині.

П.С. перепрошую за використаний ваш час!
avatar
3
Це як один з шляхів здобути інвестиції в агрокомплекс, хоча напевне уряд має працювати над цим теж, а то громадяні в нас на все і армію обути, одягнути, озброїти і в сільське господарство інвестувати!
avatar